منو

فروشگاه کتاب نواندیش از سال 1391 و با پشتوانه 30 سال تجربه کار در عرصه نشر کتاب برای توزیع محصولات کمک آموزشی تاسیس شد. در بین شاخه های مختلف بازار کتاب، بازار پرآشوب کتاب کمک درسی که اولین نتیجه اش سردرگمی دانش آموزان و والدین آن ها بود انگیزه و ایده اولیه تشکیل فروشگاه تخصصی کتاب کمک آموزشی شد.

ایده فروشگاه تخصصی کمک آموزشی با کمی چکش کاری در سال 1399 به تولد برند اف اف منتهی شد. یک فروشگاه اینترنتی که به صورت تخصصی در حوزه کتاب کمک درسی فعالیت میکند و با حذف واسطه های اضافه و قناعت به حداقل سود متعارف میتواند کتاب را با قیمتی به مراتب پایین تر به دست مصرف کننده نهایی که دانش اموزان هستند برساند.

شیوه نامه فعالیت:

امروز اف اف، فروشگاهی بزرگ در فضایی بالغ بر 300 متر مربع و متشکل از گروهی جوان و خبره‌است که تجربه فعالیت حداقل 10 ساله در حوزه کتاب را در کوله پشتی خود دارند و با شناخت کافی از محتوی کمک درسی و البته بهره گیری از دانش نخبگان آموزشی و دانشگاهی میتوانند راهنمای بسیار خوبی در عرصه معرفی، بررسی و مقایسه کتاب های کمک درسی قبل از صرف هزینه و خرید نهایی باشند.

اف اف سعی میکند با درج توضیحات کامل در صفحه مربوط به هر کتاب و معرفی کتاب های مشابه در همان صفحه به دانش آموزان عزیز و والدین گرامی کمک کند تا بهترین کتاب را براساس نیاز و توانایی خود انتخاب کنند و البته در کنار این موارد مشاوره رایگان قبل از خرید اف اف همواره به صورت تلفنی و آنلاین در کنار کاربران خواهد بود.

شیوه نامه ارسال کتاب:

صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های رفت و آمد یکی از برجسته ترین مزایای خرید اینترنتی است اما معمولا فاصله بین زمان خرید تا زمان تحویل کالا و هزینه ارسال کالا از مشکلات عمده در این روش خرید مخصوصا در کشور ماست، در سال های اخیر مشکل زمان تا حد زیادی در تهران و شهرهای بزرگ حل شده است اما در شهرهای کوچک تر هنوز خریداران مدت زیادی را در انتظار دریافت سفارش خود به سر می برند و از طرفی هزینه ارسال مخصوصا برای شهرهای غیر از مبدا ارسال بالاست که در نهایت هزینه خرید را افزایش داده و ویژگی قیمت رقابتی در خریدهای آنلاین را بی اثر می نماید.

زمان ارسال: فروشگاه اف اف با بهره گیری از شبکه توزیع اختصاصی خود توانسته رکورد خوبی در زمان تحویل کتاب از خود به جای بگذارد به طوری که تمام سفارشات را در تهران زیر 8 ساعت و در سایر شهرها زیر سه روز تحویل میدهد.

هزینه ارسال: برای حفظ مزیت قیمت مناسب در خرید اینترنتی، کلیه سفارشات شهرستان را به صورت رایگان ارسال مینماید، البته سفارشات شهر تهران هم با بهره گیری از پشتیبان خرید هزینه ای بیشتر از 8000 تومان نخواهد داشت. 

شیوه نامه پشتیبانی:

رویه بسته بندی و ارسال کتاب ها در اف اف به گونه ایست که سلامت کتاب ها را در زمان تحویل به خریدار تضمین میکند اما پشتیبانی و خدمات پس از فروش اولین وظیفه یک فروشگاه حرفه ای است به همین دلیل رویه پشتیبانی در اف اف رویه کاملا متفاوت و منحصر به فرد است.

شهر تهران: اف اف 143 فروشگاه پشتیبان در سراسر تهران دارد که خریداران کتاب ها در صورت مشاهده هرگونه اشکال در سفارش خود میتوانند به آن ها مراجعه کنند. کاربران عزیز تهرانی با مراجعه به صفحه پشتیبان های اف اف میتوانند آدرس نزدیک ترین پشتیبان به خود را ببینند.

سایر شهرها: معرفی فروشگاه های پشتیبان در تمام شهرهای کشور عزیزمان برنامه کوتاه مدت اف اف است اما کاربران غیر تهرانی هم میتوانند در صورت مشاهده هر گونه ایرادی در بسته تحویلی خود با شماره 02166967071 و یا ثبت درخواست در پنل کاربری خود درخواست خود مبنی بر تعویض کتاب و یا مرجوع کردن سفارش را ثبت کنند. هزینه خرید بدون هیچ کسورات یا قید و شرطی ظرف حداکثر 72 ساعت به حسابی که در زمان خرید استفاده شده واریز میگردد.

منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
کتاب اف اف
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب اف اف